CIDESCO kosmetoloogi eksam ja diplom

CIDESCO EKSAM
Enam kui 300 CIDESCO koolis üle maailma õpetatakse rahvusvaheliste CIDESCO   standardite järgi vastava diplomi saamiseks. CIDESCO eksamil tuleb õpilasel sooritada kirjalik test ja praktiline töö, mis sisaldab näo-, käte-, jumestuse- ja kehahoolduse ning üks vabalt valitud erihooldus.

CIDESCO DIPLOM on maailmas üks mainekamaid kosmeetiku erialal. Tunnustatud CIDESCO diplomi saab õpilane, kes on edukalt sooritanud CIDESCO eksamid ja praktiseerinud 600 tundi ilusalongis. Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis toimuvad CIDESCO eksamid juba alates 1998. aastast.

CIDESCO eksamitasu ca 400 €