TƤiendkoolitus. Tagasi iluteenindaja erialasele tƶƶle

Täiendkoolitus. Tagasi iluteenindaja erialasele tööle

Sisseastumise nõuded: eelduseks on eelnev kokkupuude iluteeninduse erialadega nagu näiteks kosmeetik, maniküürija, pediküürija, jumestaja, ripsmetehnik

Täiendkoolituse-„tagasi iluteenindaja erialasele tööle“ õppekava aluseks on kosmeetiku eriala rahvusvaheline Cidesco koolitusprogramm.

Koolituse eesmärk:

Anda õppurile valmidus tööturule naasmiseks iluteeninduse valdkonnas. Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes tööturult eemal viibinud ning soovivad erialaseid oskuseid taastada ja ühtlasi ka täiendada.

Koolituse õppekava sisu:

Sissejuhatus õpingutesse, klienditeenindus, kehahooldus, näohooldus,kätehooldus, jalgade hooldus, jumestamine, tootekoolitus, praktiline töö kliendiga

Koolituse õpiväljundid:

o omab ülevaadet iluteeninduse erialadest ja ilusalongide töökeskkonna eripärast

o käitub vastastikust suhtlemist toetaval viisil

o valmistab ette töökoha varustades selle vajalike töövahendite ja toodetega

o teeb maniküüri, kasutades sobivaid töövõtteid ja -vahendeid

o teeb pediküüri, kasutades sobivaid töövõtteid ja -vahendeid

o teeb näohooldust, kasutades sobivaid töövõtteid ja -vahendeid

o teeb ripsmete ja kulmude keemilist värvimist ning kulmude kujundamist

o teeb päevameiki kasutades sobivaid töövõtteid ja -vahendeid

o teeb keha massaaži ja depilatsiooni kasutades sobivaid töövõtteid ja -vahendeid

Koolituse toimumise aeg: kokkuleppel, kestvusega 4 kuud

Teooria ja praktikaõppe klassides on kasutusel kaasaegsed tehnilised erialased seadmed ja infotehnoloogilised vahendid. Praktiliseks õppeks on kooliruumid sisustatud kaasaegse inventariga.

Võimalus  jätkata õpinguid  jätkuõppes kosmeetiku rahvusvahelise CIDESCO sertifikaadi ettevalmistuskursusel.

Õppe kogumaht

480 akadeemilist tundi

Auditoorse ja praktilise töö maht

480 akadeemilist tundi