Juuksuri koolitus. Tagasi erialasele tƶƶle!

Koolituse aluseks on juuksurite kutsestandard.

Kooli õppekavade väljatöötamisel on kasutatud täiendavalt  juuksurite  rahvusvahelise haridussüsteemi Pivot Point metoodikat.

Õppekava nimetus: Juuksuri koolitus  Tagasi erialasele tööle
Õppekavarühm: Iluteenindus

Maht: 800h sh auditoorne töö 200h, praktika 600h
Koolituse toimumise aeg: 6 kuud
Koolituse toimumise koht: Eesti Esimene Erakosmeetikakool, Pärnu mnt 130, 2.korrus, Tallinn

Koolituse eesmärk:
Anda juuksuri eriala lõpetanud õppijale valmidus  tööturule naasmiseks. Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes tööturult eemal viibinud ning soovivad erialaseid oskuseid taastada.

Koolituse õppekava sisu:
Sissejuhatus õpingutesse, töökeskkond ja hügieen, klienditeenindus, soengukunst ja kujundamine, juuste hooldus, struktuurikujundus, värvitöötlus, juuste lõikamine, praktiline töö kliendiga, praktilised arvestustööd.

Koolituse õpiväljundid:
- omab ülevaadet juuksur eriala  ja ilusalongide töökeskkonna eripära kohta;
- käitub vastastikust suhtlemist toetaval viisil;

- peseb ja hooldab kliendi peanahka ning juukseid;
- lõikab juukseid vastavalt koostatud lõikusjoonisele;
- teeb kliendile juuksestruktuuri püsimuutmise;
- mõistab värvikaardi ülesehituse põhimõtet, kasutab seda juuste värvi määramisel ja värviretsepti koostamisel, rakendab neid teadmisi praktilises töös;
- kujundab soengu, arvestades näo- ja peakujuga;

- valmistab ette töökoha varustades selle vajalike töövahendite ja toodetega;
- järgib oma töös tööohutus- ja hügieeninõudeid;
- nõustab klienti;

Hindamismeetodid:   teoreetiline test ja praktiline töö
Väljastatav dokument
Kõigile koolituse läbinuile väljastatakse vastavasisuline tunnistus

Koolitajad:

Helle Labzin
kesk-eri diplom juuksuri erialal;
praktika juhendaja tunnistus;
tegevjuuksur  aastast 2014;
Eesti Esimene Erakosmeetikakool, juuksuri eriala õpetaja alates 2014;

Grupp: 4 õppijat

Info: tel:+372 655 5132; e-mail: info http://www.kosmeetikakool.ee/images/at.gifkosmeetikakool.ee
Teooria ja praktikaõppe klassides on kasutusel kaasaegsed tehnilised erialased seadmed ja infotehnoloogilised vahendid. Praktiliseks õppeks on kooliruumid sisustatud kaasaegse inventariga. Töövahendid ja tooted kursusel kasutamiseks on kooli poolt.