Kooli kosmeetikasalong

Head kliendid, oleme koolivaheajal ja õpilased osutavad teenuseid Teile taas 4. augustist.

Kool registreerib teenustele  (ka vaheajal juulikuus) tel 6 555 131 või kirjutage oma hoolduse soovist aadressile: info@kosmeetikakool.ee

Vaata hinnakirjaā–ŗ

Teenuste eest saab tasuda sularahas
Õpilasteenusega kaasnevad lahkarvamused palume esitada koheselt, hilisemaid pretensioone vastu ei võeta
Meie teenindajateks on õpilased. Täname mõistva suhtumise eest!

KÜLASTAGE MEID JÄLLE!

Kooli ilusalongis kasutatatakse professionaalset Prantsuse kosmeetikabrändi
Simone Mahler

Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ilusalongis on teil suurepärane võimalus kogeda Prantsuse professionaalse kosmeetikasarja Simone Mahleri tooteid. Dermakosmeetika Simone Mahleri struktureeritud tootevalik põhineb kosmeetika- ja farmatseutika kompetentsil ning pakub igale nahatüübile kohandatud lahendusi.

Simone Mahleri toodete aktiivkomponendid on väga hoolikalt valitud ja neid kasutatakse rangelt optimeeritud kontsentratsioonides. Toodete ohutuse ja efektiivsuse määramiseks on läbi viidud  arvukaid katseid, koostatud valemid ja testid naha maksimaalse taluvuse, ohutuse ja tulemuste tagamiseks.

Simone Mahler on keskkonnasõbralik, kasutades kreemipurkides vahetatavaid täitepakendeid.

Tulge ja kogege midagi uut ja enneolematut!

Lisaks kasutatame brände: Academie Scientifique de Beaute, Puhas Loodus, Kryolan