Kooli kosmeetika- ja juuksurisalong

KALLID KLIENDID

Kosmeetika- ja juuksurisalong on avatud E-R  9.00-20.00
Alates jaanuarist 2018 on juuksurisalong avatud E ja K 9.00-20.00 ja R 12.00-18.00

REGISTREERIDA SAAB KOSMEETIKU JA JUUKSURI TEENUSTELE
telefonil 655 5131

e-post: ilu@kosmeetikakool.ee

NB! Alates septembrist 2017 on muudatused juuksuri hinnakirjas

Kooli ilusalongis õppijate poolt osutatavad teenusedā–ŗ

Teenuste eest saab tasuda sularahas või ülekandega koha peal
Kinkekaardid ja ettemakstud 10*sarjahooldused tuleb realiseerida hiljemalt 6 kuu jooksul
Õpilasteenusega kaasnevad lahkarvamused palume esitada koheselt, hilisemaid pretensioone vastu ei võeta
Meie teenindajateks on õpilased. Täname mõistva suhtumise eest!

TÄNAME, ET VALISITE MEIE KOOLI ÕPILASTE POOLT OSUTATAVA ILUTEENUSE!
KÜLASTAGE MEID JÄLLE!

Salongis kasutatatakse professionaalseid kosmeetikabrände:

Académie Scientifique de Beauté

Académie Scientifique de Beauté ( Académie ) on iseseisev ja 100% iseennast finantseeriv firma. Aastal 1890 asutas Dr.Alexandre Lamotte Pariisis Maison Academie Scientifique de Beaute ilumaja, mis hämmastas maailma mitmete kuulsate toodetega. 1926-ndal aastal võtab Alexandre Lamotte spirituaalne poeg farmaatsiadoktor-keemik Georges Gay Académie Scientifique de Beauté ettevõtte juhtimise üle. Sellest ajast alates sai firmast perefirma, mida on tänaseni põlvest põlve pärandatud.1928-ndast aastast saab alguse ka Georges Gay poolt loodud esimene prantsuse ilukool,kus õpetatakse kosmeetikuid nahka diagnoosima ning vastavalt nahatüübile õigeid tooteid välja kirjutama ja kasutama.

Académie-l on oma uurimus-ja tootearendus laboratoorium ning ta on tööstuslik firma.

Académie müüb oma tooteid kogu maailmas – 5 mandril, 62 riigis.

Académie nahahooldus toodete efektiivsuse ja nauditavuse taga on pikaajaline teadustöö ning ainulaadne oskusteave.

Académie-d nimetatakse ka pioneerfirmaks:

kasutas esimesena kollageeni (1936), esimene toonitud isepruunistav vesi (1960), esimene tootesari eriti tundlikule nahale, mille koostises kasutati RNA-d ehk ribonukleiinhapet(1969), võeti esimesena kasutusele jojobaõli (1979) ...

Académie pakub tooteid professionaalidele tööks ja klientidele koduseks naha hoolduseks. Académie lai nahahooldus toodete valik, mille aktiivsete koostisosade kontsentratsiooni on  5% ja 41,7% vahel, aitab leida lahenduse kõikidele nahaga seonduvatele probleemidele nii naistele kui ka meestele.

Académie  tooteid ja hooldusi müüakse ainult ilusalongides ja SPA-des, kus hooldusi teostavad ainult Academie tehnikat ja meetodeid õppinud professionaalsed kosmeetikud.

Ilu ei ole kerge saavutada. Académie ei jäta midagi juhuse hoolde: hõlmab kõike alates tehnoloogilistest uurimustest kuni kosmeetiku poolt antavale nõuandeni ja tema oskusteabeni.

Académie on rohkem kui kaubamärk:

see on täiusliku asjatundmise kombinatsioon ilutoimingus.

Kooli kosmeetikasalongis tehakse näohooldusi eksklusiivse prantsuse professionaalse kosmeetikasarjaga Maria Galland (suuname lehele www.mikosmeetika.ee). Oma meetodi originaalsusega on Maria Galland põhjustanud suuri muudatusi kosmeetika traditsioonilises kontseptsioonis.

Tema lähenemisviis on toonud ilmsiks naha erivajaduste olemasolu. Just seetõttu on Maria Galland välja töötanud erinevad sarjad hooldustooteid, mis pakuvad igale nahaprobleemile lahenduse. Maria Galland on öelnud: „ Meie nahk on meie jaoks väga väärtuslik ja just seetõttu vajab ta vaid parimat hooldust. Just taolisi Maria Gallandi hooldusi meie kooli ilusalongTeile pakubki.
Maria Gallandi sari sisaldab tooteid näohoolduseks, kehahoolduseks, päikesetooteid ja meigitooteid.

Peale selle kasutab kool veel järgmisi salongitooteid:
Kryolan,  Refectocil,  Puhas Loodus,  Goldwell

Töö kosmeetikasalongis